Půjčky online

Půjčky vyřízené online

Zastihla vás nenadálá a nepříjemná životní situace? Váš starý automobil dosloužil a nutně potřebujete peníze na nový, protože už vás nebaví jezdit do práce městskou hromadnou dopravou? Nemůžete si dovolit dlouho čekat, než banka vyřídí vaši žádost o úvěr? Pokud jste na všechny otázky odpověděli kladně, tak je pro vás pravým řešením on-line půjčka!

V dnešní době už nabízí on-line půjčky velké množství bankovních i nebankovních institucí. Žádost o on-line půjčku proveďte pomocí on-line formuláře, který najdete na internetových stránkách vámi vybrané společnosti. Některé internetové stránky nabízí dokonce srovnání on-line půjček od více různých společností.

Do formuláře zadáte své údaje, bydliště, popřípadě e-mail a zejména telefonní číslo, na které budete později kontaktováni pověřenou osobou z vámi vybrané společnosti. Ihned po odeslání formuláře budete informováni o výsledku předběžného posouzení vaší žádosti.

Pracovník vám obvykle doručí smlouvu přímo do domu, zde se zkontrolují patřičné dokumenty a smlouva se podepíše. Poté vám bude požadovaná částka předána v hotovosti nebo převedena na váš účet.

Žádost o on-line půjčku bývá zpravidla vyřízena do 24 hodin. Výše on-line půjčky se pohybuje od 20.000 do 1.000.000 Kč s volitelnou délkou splatnosti, nejčastěji od 6 do 84 měsíců.

Při využití služby on-line půjček u nebankovních společností není vyžadován ručitel, ani žádné jiné zajištění. Při využití služeb u bank můžou být žadatelé vyzváni k předložení potvrzení o výši příjmů a v závislosti na výši částky se uvažuje o ručiteli či o ručení movitým nebo nemovitým majetkem.

Hlavní výhodou on-line půjček je snadná dosažitelnost pro každého a rychlé vyřízení žádosti z pohodlí domova. Internet je doslova plný různých nabídek super výhodných on-line půjček, ale ne vždy máte jistotu seriózního jednání. Vybírejte spíše nabídky od prověřených, obecně známých společností.

24.9.2010© 2021 www.pujckyihnedbezregistru.cz
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Upozornění: Na těchto stránkách můžete narazit na neaktuální informace. Stránky nyní aktualizujeme.